top of page
Zareba_Murowana_Goslina_01062023-064.jpg

O NAS

Od 1990 roku prowadzimy własną stację paliw. Posiadamy koncesję na obrót paliwami ciekłymi wydaną przez Prezesa Urzędu Regulacji i Energetyki. Do Klientów hurtowych dostarczamy paliwa  własnymi  autocysternami z legalizowanym układem wydawczym.

 

W naszej ofercie posiadamy również zbiorniki do magazynowania paliwa - to doskonałe rozwiązanie zarówno dla małych gospodarstw rolnych i niewielkich zakładów produkcyjnych, jak i dużych agroprzedsiębiorstw i zakładów przemysłowych.

Elastyczność w podejściu do oczekiwań klientów i kompleksowość usługi jest naszym wyróżnikiem. Uważamy, że warunkiem skutecznego konkurowania z innymi przedsiębiorstwami jest ciągłe spełnianie potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów. Taka postawa ułatwia zdobycie zaufania wśród Klientów oraz pozwala ugruntować pozycję naszej firmy na rynku.

Firma JAN ZARĘBA Sp. z o.o. od 40 lat działa w branży motoryzacyjnej. 

 

Naszą główną działalnością są usługi badania, naprawy i modernizacja cystern drogowych i urządzeń służących do podawania pod ciśnieniem płynnego betonu zamontowanych na pojazdach drogowych oraz urządzeń do napełniania i opróżniania zbiorników transportowych.

Naszym celem jest :

  • poszerzać zakres oferowanych usług,

  • stosować nowoczesne metody realizacji usług,

  • podnosić jakość realizowanych usług,

  • wchodzić na nowe rynki i poszerzać grono zadowolonych klientów.

Deklarujemy spełnienie wymagań normy PN-EN ISO 9001:2015-10, PN-EN ISO 3834-2 i PN-EN 12001+A1:2012, AQAP 2131:2017 wydanie C oraz ciągłe doskonalenie wdrożonego Zintegrowanego Systemu Zarządzania.

bottom of page