top of page
Stacja_paliw_Zareba_Murowana_Goslina980A

OLEJE SAMOCHODOWE

Zapewniamy wysokiej klasy oleje silnikowe, smary i płyny eksploatacyjne, które zapewniają wysoki poziom oczyszczania i ochrony silnika. Działamy w branży od niemalże 40 lat. Ogromne doświadczenie zdobyte na przestrzeni tych lat pozwoliło nam wyjść nieco poza ramy dystrybutora olejów silnikowych i innych środków petrochemicznych, a rezultatem tych działań jest specjalistyczna oferta, którą docenią zwłaszcza kierowcy zawodowi. Rekomendujemy najlepsze produkty na rynku i z chęcią pomożemy przy doborze właściwego oleju do Państwa pojazdu

Stacja_paliw_Zareba_Murowana_Goslina980A
Castrol EDGE

Olej samochodowy Castrol EDGE z Fluid TITANIUM jest niezawodny w każdych warunkach, ponieważ zmienia swoją strukturę i redukuje o 20% tarcie zmniejszające osiągi, a równocześnie chroni silnik przez cały okres między wymianami oleju nawet w przypadku ekstremalnych ciśnień.

logo_CASTROL.png
Stacja_paliw_Zareba_Murowana_Goslina980A
Mobil ONE ESP

Olej Mobil 1 ESP Formula 5W-30 opracowany został tak, aby zapewnić wyjątkową sprawność i ochronę silnika przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia paliwa. Olej jest szczególnie przydatny do zastosowania w ekstremalnych warunkach, w których konwencjonalny produkt nie zdaje egzaminu.

logo_MOBIL.png
Stacja_paliw_Zareba_Murowana_Goslina980A
Shell HELIX HX5/HX7

Olej silnikowy Shell HELIX pomaga w utrzymaniu silnika w czystości i zapewnia wydajną jazdę. Do silników benzynowych, wysokoprężnych i z instalacją LPG; może być także stosowany w silnikach napędzanych
biodieselem oraz mieszankami benzyny i etanolu. 

logo_SHELL.png
ZAREBA_Murowana_Goslina-003.jpg
Elf EVOLUTION 900 NF

Olej EFL EVOLUTION 900 NF jest świetnym paliwooszczędnym, wielosezonowym olejem silnikowym. Dzięki zastosowaniu ultra nowoczesnej technologii syntetycznej ELF olej ten pozwala na zmniejszenie oporów wewnętrznych w silniku, wzrostem sprawności silnika i oszczędność paliwa. 

logo_ELF.png
Stacja_paliw_Zareba_Murowana_Goslina980A
Shell HELIX ULTRA

Olej syntetyczny Shell ULTRA zachowuje niezmienne właściwości przez cały okres intensywnej eksploatacji. Zapewnia doskonałą ochronę przed zużyciem mechanicznym, wyjątkową odpornością na zużycie. Został stworzony, by pracować w ekstremalnie skrajnych temperaturach.

logo_SHELL.png
Stacja_paliw_Zareba_Murowana_Goslina_IMG
LOTOS City

Olej LOTOS City to wielosezonowy olej mineralny, opracowany z myślą o intensywnie eksploatowanych samochodach pracujących w ciężkich warunkach, ze szczególnym uwzględnieniem jazdy w ruchu miejskim. Może być stosowany w silnikach wyposażonych w katalizator.

logo_LOTOS.png
Stacja_paliw_Zareba_Murowana_Goslina980A
Elf EVOLUTION 700 STI

Olej Elf Evolution 700 STI jest nowoczesnym,  półsyntetycznym olejem silnikowym, kompatybilny z rozwiązaniami technicznymi zastosowanymi w silnikach benzynowych i Diesla. Do stosowania w jeździe sportowej, miejskiej i po autostradzie, w samochodach osobowych i dostawczych. 

logo_ELF.png
ZAREBA_Murowana_Goslina-004.jpg
LOTOS Mineral

Mineralny olej Lotos 15W40 przeznaczony jest do stosowania w silnikach benzynowych i wysokoprężnych samochodów osobowych i dostawczych starszych konstrukcji. Olej Lotos Mineralny 15W40 zapewnia szybki i bezproblemowy rozruch nawet w bardzo niskich temperaturach.

logo_LOTOS.png
Stacja_paliw_Zareba_Murowana_Goslina980A
Mobil SUPER 3000 X1

Mobil Super™ 3000 X1 Formula FE 5W-30 to w pełni syntetyczny olej silnikowy, który zapewnia długą żywotność silnika dzięki lepszej ochronie w szerokim zakresie temperatur. Może być stosowany w autach o różnym okresie eksploatacji, napędzanych silnikami benzynowymi i Diesla. 

logo_MOBIL.png
Stacja_paliw_Zareba_Murowana_Goslina980A
Mobil SUPER 1000/2000

Mobil SUPER 1000/2000 to wysokiej jakości semisyntetyczny olej silnikowy do samochodów osobowych, który zapewnia długą żywotność silnika oraz ochronę przed osadami i zużyciem, a także dobre parametry przy rozruchu na zimno i doskonałą ochronę przy wysokich temperaturach​.

logo_MOBIL.png
Stacja_paliw_Zareba_Murowana_Goslina980A
Castrol MAGNATEC

Olej Castrol MAGNATEC tworzy dodatkową warstwę ochronną na kluczowych elementach silnika. Unikalna technologia DUALOCK MAGNATEC zapewnia silną barierę ochronną, która zmniejsza o 50% zużycie silnika podczas rozruchu oraz zużycie wynikające z częstego zatrzymywania się i ruszania. 

logo_CASTROL.png
Stacja_paliw_Zareba_Murowana_Goslina980A
Elf SPORTI TXI

Jest nowoczesnym mineralnym olejem silnikowym bardzo wysokiej jakości przeznaczonym do silników benzynowych. Może być on stosowany w jeździe miejskiej i po autostradzie w samochodach osobowych i dostawczych użytkowanych w najtrudniejszych warunkach eksploatacyjnych.

logo_ELF.png
bottom of page