top of page
Stacja_paliw_Zareba_Murowana_Goslina_pis

NASZE PALIWA

Wyselekcjonowane paliwa od najlepszych polskich producentów pomagają w osiągnięciu lepszej wydajności silnika. Nasi dostawcy to ORLEN oraz Rafineria Gdańska należąca do Grupy LOTOS. 

PKN_Orlen-Logo.wine.png
logo_LOTOS.png

W ofercie stacji paliw ZARĘBA posiadamy paliwa płynne - benzynę, diesel oraz LPG spełniające wszystkie krajowe normy.  Przy regularnym stosowaniu wszystkie paliwa z naszej oferty tworzą na istotnych elementach silnika barierę ochronną, która nie dopuszcza do gromadzenia się zanieczyszczeń, zapobiega ich ponownemu osadzaniu się i umożliwia silnikowi działanie zgodne z zamierzeniem producenta. 

  • Benzyna 95 (E5) - benzyna bezołowiowa 95-oktanowa o maksymalnej zawartości etanolu nie większej niż 5%. Zapewnia bezproblemową pracę silnika niezależnie od warunków oraz ochronę katalizatora, układu wydechowego i świec.

  • Diesel (B7) - olej napędowy do silników wysokoprężnych z maksymalną zawartością biokomponentów w paliwie 7%. 

  • Diesel Super (B0) najlepszej jakości czysty olej napędowy bez biokomponentów oraz z zawartością siarki poniżej 10 mg/kg.

  • AutoGaz LPG - paliwo uzyskiwane przy rafinacji ropy naftowej i ze złóż gazu ziemnego, o liczbie oktanowej nie niższej niż 89spełniające normę PN-C-96008 oraz PN-EN 589 

 

W naszej ofercie posiadamy również lekki olej opałowy- paliwo stosowane do ogrzewania w kotłach oraz piecach przemysłowych w obiektach bez dostępu do sieci przemysłowej gazu ziemnego.

0000473_adblue-trolley_300.jpeg

Na naszej stacji paliw AdBlue dostępny jest bezpośrednio z dystrybutora. AdBlue jest zakwalifikowane do najniższej kategorii ryzyka pośród płynów zdatnych do transportu, jest czysty, nietoksyczny i bezpieczny w użyciu. Tankuje się go w podobny sposób jak paliwo.

Korzyści stosowania AdBlue
  • niższe zużycie paliwa o 3-4% przez silniki spełniające wymogi normy EURO 4 oraz o 5% przez silniki zgodne z normą EURO 5

  • możliwość utrzymania, a nawet wydłużenia okresów międzyserwisowych pojazdów

  • zwiększenie wartości samochodu przy odsprzedaży

  • ochrona środowiska naturalnego poprzez spełnienie wymogów obowiązujących normy regulujących limity emisji szkodliwych substancji

  • niższe opłaty drogowe w UE

Zareba_Murowana_Goslina_01062023-099.jpg
Stacja_Paliw_Zareba_Murowana_Goslina_08.2022-112.jpg
Zareba_Murowana_Goslina_01062023-061.jpg
bottom of page